motoger

Zderzak przedni Seat Toledo III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Zderzak przedni Seat Toledo III
Zderzak przedni Seat Toledo III

Sprzedawcy części do Seat Toledo:

auto części poznań
części szrot samochodowy
auto części
auto szrot samochodowy
moto2
auto części zamienne
części moto2
giełda części moto2.pl
giełda części samochodowych
moto2.pl
auto części gliwice
auto części warszawa
części używane opel
auto kasacja części używane
auto szrot
części używane amerykańskie
części używane poznań
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
giełda części słomczyn
gielda czesci
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
giełda części
zamienne czesci samochodowe

Cena Zderzak przedni Seat Toledo Cena

Sprzedawcy części samochodowych Seat Toledo na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Zderzak przedni. Wybierz części samochodowe z kategorii Karoseria. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2025-01-03 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Zderzak przedni do Seat Toledo III i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca posiada 8 sztuk tych części samochodowych. Cena Zderzak przedni Seat Toledo III 2.0 2006 cabrio. Tanio Zderzak przedni Seat Toledo III 2.0 2006 cabrio. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.0 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2005. Kasta tego samochodu to cabrio i jest to auto producenta Seat. Ten model Toledo wyprodukowany został w wersjach I, I FL, II, III, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem zderzak przedni . Więc mogłem samemu naprawić swoje Seat Toledo wersja III. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Seat Toledo. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Słyszałem od mechanika że Seat Toledo bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Seat Toledo bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Seat Toledo. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić zderzak przedni do Toledo. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich zderzak przedni. Zamontowałem zderzak przedni do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zgłosiłem poszukiwanie zderzak przedni na motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Seat Toledo. No to pięknie, wspaniałe, szukamy zderzak przedni. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Seat Toledo. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu zderzak przedni w Seat Toledo. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części zderzak przedni do Seat Toledo. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio zderzak przedni. Chyba najlepsza oferta prosto z motoger Znaleziona w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele zderzak przedni. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Seat Toledo na części.  


KONTAKT

tanio Zderzak przedni Seat Toledo III

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Zderzak przedni Seat Toledo III
Copyright © 2025. MOTOGER.pl